CANON IP 2700 BİTMEYEN KARTUŞLU YAZICI

CANON IP 2700  
(Renkli Yazıcı )
-Bitmeyen Kartuşlarıyla 2 yıl garanti --

 
 
PAKET İÇERİĞİ:
- Canon IP 2700  renkli Yazıcı
- 2 Adet Orjinal Kartuşları
- 4 Renkli Bitmeyen Kartuş Tankları
- 4 Renk Toplam 400 ML  İnk Mürekkepleri 
- USB Kablo ve Yazıcının CD vs. tüm aparatları
 
Yazıcı ve tanklar size hazır olarak gönderilecektir. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz..


1 defada 3.000 SAYFA SİYAH VE RENKLİ BASKI ...
BİTTİKTEN SONRA DOLUMU Sadece ADET 20 TL ve DOLUMU kendiniz kolayca yapıyorsunuz.SÜPER HIZLI YAZICI
 
 
BU SİSTEM İLE İnanılmaz Tasarruf SAĞLAYACAKSINIZ
 
Yurtdışından İTHAL Ettiğimiz Bitmeyen KARTUŞ SİSTEMLERİ İLE;
KARTUŞLARINIZ HİÇ BİTMEDEN BİNLERCE SAYFA ÇIKTI alabilirsiniz.
HEMDE FOTOĞRAF kalitesinde ..ALDIĞINIZ ÇIKTILARA SİZ BİLE ŞAŞIRACAKSINIZ.

 
KULLANIM YERLERİ:
- TÜM EV KULLANICILARI
- TÜM OFİSLER
- OKULLAR
- FOTOĞRAFÇILAR
- GRAFİKER VE DESİNATÖRLER
- TÜRK TELEKOM BAYİLERİ
- FATURA ÖDEME MERKEZLERİ
- İNTERNET CAFELER


Bitmeyen Kartuş Sistemi Nedir?
Firmamız tarafından ithal edilen "Bitmeyen Kartuş Sistemleri" yazıcılara montaj edilir.Sistemin içinde yaklaşık 30'ar kartuşluk (modellere göre farklılık gösterebilir) Mürekkep mevcuttur. Kartuşlarda bozulma ve kalitesiz baskı alma riski yoktur. 

Çok düşük maliyetlere binlerce sayfa kaliteli çıktı alınabilir.Tanklardaki mürekkep bittiğinde kendiniz kolayca dolum yapabilirsiniz. 

Bu sistemle "0" (sıfır) Yazıcılar ile birlikte satılıyor ve 2 yıl hem yazıcı hemde sistem garantilidir
BİTMEYEN KARTUŞ ANTALYA kartuş dolumuna son veriyor.

 

Bitmeyen Kartuşlu Canon MX ve MP Yazıcıların Garanti Şartları

 

 

GARANTİ ŞARTLARI:

 

1- Bitmeyen Kartuşlu Canon mp 250 ve Canon mx320/mx 350 Cihazlarımızın Garantisi Fatura Tarihinden İtibaren bilgisayar ekranınızda 'Emicisi Dolu' hatası verene kadardır.

 

EMİCİ DOLU Hatası Nedir?

1- Bu hata bu cihazların bir nevi ömrünü tamamladığını gösteren bir hatadır. Bu hatayı verdikten sonra cihazınızı yenilemeniz gerekir.

Bu hata;

CANON MP 190 ve CANON MP 250 modellerinde 7.000 - 14.000 baskı adedi,

CANON MX 320 ve CANON MX 350 cihazlarında ise yaklaşık 15.000-30.000 sayfa adedi kadar baskı alındıktan sonra vermektedir.

 
"Emici Dolu" Hatası veren yazıcınızın sorununu 40 TL servis ücreti karşılığında çözüyoruz. Bundan sonra yazıcınızı yine sorunsuz şekilde doldurup, kullanmaya devam ediyorsunuz. 
 

 

2- Baskı Kartuşlarının garantisi 6 ay yada 3.000 sayfa baskı alana kadardır. Baskı kartuşlarını değiştirmek ücrete tabidir.Yeni baskı kartuşları size sıfır olarak gönderilir. Bitmeyen Kartuş sistemine kendiniz basit olarak Baskı Kartuşları sizlere montaja hazır olarak gönderilir.

 

3- Bitmeyen Kartuş sistemlerinde farklı bir mürekkep kullanıldığında cihazlar garanti kapsamı dışında kalır.

 


 

Evde ekonomik bir fotoğraf yazıcısı isteyen tüm kullanıcılar için ideal bir seçenek olan PIXMA iP2700 şık ve pratiktir; fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskı için 2 pl mürekkep damlacıkları kullanır.

Özellikler

 

  • Fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskı için 4800x1200dpi çözünürlük ve 2pl mürekkep damlacıkları
  • Yaklaşık 55 saniyede fotoğraf stüdyosu kalitesinde 10x15 cm kenarlıksız baskı
  • Auto Photo Fix II ile gelişmiş yazılım
  • Uzun ömürlü fotoğraflar içinChromaLife100 +
Evde şık ve ekonomik fotoğraf baskısıFotoğraf stüdyosu kalitesi ve üstün kalitede belge baskıları
2pl mürekkep damlacıkları ve 4800x1200dpi seviyesine kadar baskı çözünürlüğü özelliklerine sahip Canon'un FINE teknolojisiyle mükemmel kaliteye sahip basılı belgeler ve etkileyici ayrıntılara sahip görüntüler elde edin. FINE kartuşlarında kullanılan boya bazlı mürekkepler mükemmel fotoğraf baskısı sağlarken ek pigment siyah mürekkep metnin pırıl pırıl ve net olmasını mümkün kılar. Kalitenin ve hızın birlikteliği PIXMA iP2700, 10x15cm kenarlıksız fotoğrafı varsayılan ayarlarla yaklaşık 55 saniyede basar.*

Gerçekçi belge baskı hızları
Canon, baskı hızlarını ölçmek için sektörde yaygın olarak kullanılan ISO standardını desteklemektedir. Bu, sizin için doğru PIXMA ürününü, gerçek baskı performansına dayalı olarak seçebilmenize olanak sağlar. PIXMA iP2700, siyah beyaz belgelerde 7,0ipm ve renkli belgelerde 4,8ipm ISO ESAT hızları sunar.

Akıllı özelikler ve yazılım
Easy-WebPrint EX, Internet'ten alınan bilgileri web sitesinden kopyalayıp düzenlemeyi ve basmayı kolay hale getiren kullanışlı bir yazılımdır: kağıt tasarrufu yapmak için birden fazla kopyalama işlemini tek bir sayfada yapın. Auto Photo Fix II (Otomatik Fotoğraf Düzenleme Yazılımı), düşük pozlama da dahil olmak üzere yaygın görüntü hatalarının büyük bir bölümünü otomatik olarak düzeltebilen gelişmiş bir yazılımdır. Gelişmiş Sahne Analizi ve Yüz Tespiti teknolojisi kullanılarak, kırmızı göz gibi sorunlar hızlı bir şekilde ortadan kaldırılır. En iyi sonuçlar için, görüntünün farklı kısımlarının pozlama seviyeleri düzeltilir.

Daha uzun ömürlü, mükemmel fotoğraflar
ChromaLife100+ sistemi** daha uzun ömürlü mükemmel fotoğraflar sunar. PIXMA iP2700, orijinal Canon mürekkepleri ile özel orijinal Canon fotoğraf kağıtlarını bir arada kullandığınızda, anılarınızı ömür boyu koruyabilirsiniz.

Şık, az yer kaplayan tasarım
Mükemmel görünen bu yazıcı, minimum alana ihtiyaç duyar ve estetik gövdesi tüm konumlarda şık durur. Bu ekonomik ve şık ürün, aileler, öğrenciler ve kullanımı kolay ve verimli bir ev yazıcısı isteyen herkes için ideal çözümdür.