BESLEME SİSTEMİ NEDİR

 
SÜREKLİ MÜREKKEP BESLEME SİSTEMİ HAKKINDA,
 
Sürekli Mürekkep Besleme Sistemi, mürekkep püskürtmeli -inkjet- yazıcılar için üretilmiş özel ve gelişmiş bir baskı çözümüdür.
 
Bu sistemle, kartuş değiştirme, kartuş doldurtma, kartuş yenileme sorunlarına çözüm getirilmiştir. Amaç kartuş masraflarınızın, baskı maliyetlerinizin düşürülmesidir.
 
Sistem kurulum ve kullanımı çok basittir. Yazıcınıza bir kez bağlarsınız  ve bir daha kartuşları yerlerinden bile çıkarmazsınız. Özel mürekkep tankları, kaliteli mürekkepleri ile kartuşları sürekli olarak besler.
 
Bu sistem size çok düşük maliyetlerle baskı yapmanızı, kartuş değiştirme, doldurma ile uğraşmamanızı sağlar. İlk maliyetleri de inanılmaz düşüktür. Sistemi ilk aldığınızda mürekkepleri dolu olarak gelir. Sistemle birlikte 8-20 kartuşluk (yazıcı modelinize göre değişiklik gösterir) mürekkebi de almış olursunuz.
 
Yeni orjinal kartuş bedeline bu sisteme sahip olursunuz. (yaklaşık olarak-bkz. fiyatlar bölümümüz). Yani yeni orjianl kartuş alacağınıza bu sistemi alın, sürekli kartuş doldurmaktan, bozulan kartuşlarınızı yenilemekten ve bunlara para harcamaktan kurtulun.
 
Kartuş doldurtmaktan kat kat avantajlı bir sistemdir.
 
Bu sistem Türkiye'de ilk defa bu şekilde sunulmaktadır. Benzer sistemler bulabilirsiniz. Fakat lütfen fiyatlarına dikkat edin. (300-750 YTL arasında değişmektedir)
 
Bu sistem kartuş doldurma kiti veya kartuş dolum makinası değildir. Mürekkep tanklarındaki mürekkepler ile kartuşları sürekli besleyerek kartuşlarınızın çok daha uzun süre kullanılmasını sağlar. (Kartuşa göre 8-20 kat daha uzun süre)
 
Paranızı sokağa atmayın. Ev ve ofisinizde kullandığınız yazıcınızda baskı maliyetlerinizi düşürün. (baskı maliyetiniz 8-20 kat düşecektir)
 
Ürünümüz ithaldir. Distribütör firmamız tarafından ithal edilmiş olup, firmamız tarafından satılmaktadır.